Працівників соціальної сфери Краснопільщини привітали із святом

Соціальні служби – це служби, які переймаються проблемами людей щоденно. Люди, які в них працюють, забуваючи про свої власні негаразди, із дня у день вирішують питання інших, тих, хто опинився у складних життєвих ситуаціях. Сьогодні, з нагоди Дня працівника соціальної сфери у районному Палаці культури відбулись урочистості.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко та керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня.

«Коли людині найважче і коли відбуваються якісь зміни у житті, у той період, коли їй найскладніше, саме тоді на допомогу приходите ви – соціальні працівники. Найчастіше соціальні працівники заміняють, інколи батьків дітям, людям похилого віку - близьких. Саме ви надаєте людям допомогу, вкладаючи частину своєї душі. Хочу побажати вам поваги від тих людей, на яких ви працюєте, яким надаєте послуги. Коли буде їхня повага, то ви розумітимете, що вкладаєте частину своєї душі не просто так. Здоров’я вам і вашим родинам. Терпіння та порозуміння! Зі святом!», - привітав Віталій Савоненко.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей та активну життєву позицію спільними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації було нагороджено кращих служителів добра і милосердя району.

Приємним доповненням заходу стали вокальні та хореографічні номери у виконанні аматорів сцени Краснопільського РПК.


 

Працівників соціальної сфери Краснопільщини привітали із святом


Працівників соціальної сфери Краснопільщини привітали із святом


Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання