На контролі: забезпечення виконання призову громадян на строкову військову службу

07 листопада 2017 року голова районної ради Віталій Савоненко провів День контролю: “Про хід виконання комплексної районної програми “Забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки”.

Перед виконавчим апаратом районної ради виступив військовий комісар Краснопільського районного військового комісаріату Євченко Євгеній, який проінформував про стан реалізації основних заходів Програми:

1) підготовка громадян України до військової служби;

2) приписка громадян України до призовної дільниці;

3) призов громадян на строкову військову службу;

4) призов громадян України на військову службу за контрактом.

Також, про проведення медичного огляду громадян, які приписуються до призовних дільниць та визначення придатності їх до військової служби за станом здоров’я доповіла завідувач поліклінічним відділенням Краснопільської ЦРЛ Олександра Гасай. “Реалізація напрямку програми в частині проведення медичного огляду допризовників багато в чому залежить як від вторинної медицини, так і, в першу чергу, від первинної. Спільні зусилля цих двох ланок медицини є гарантією своєчасного призову громадян на строкову військову службу,” – зазначила Олександра Петрівна.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборони та мобілізаційної роботи Краснопільської РДА Олексій Куренінов, який також був запрошений на День контролю, висловив пропозицію щодо підвищення рівня системного проведення роботи з патріотичного виховання молоді, активізацію роботи з професійної орієнтації громадян на опанування військових спеціальностей, роз’яснення серед населення вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” тощо.

Не менш важливим питанням, яке обговорювалося під час засідання стало проблема налагодження тісної взаємодії військового комісаріату з представниками органів Національної поліції щодо розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу та з представниками місцевої влади, які зобов’язані виписувати повістки, вручати їх призовникам і, також розшукувати тих, хто ухиляється від призову.

“Якщо ця ланка сьогодні не працює, або працює недостатньо, то й військовому комісаріату виконати завдання дуже складно, а подекуди - й неможливо. Саме взаємна співпраця всіх органів влади може гарантувати позитивний результат!”, - зазначив Віталій Савоненко. Також очільник депутатського корпусу особливу увагу приділив питанню призову громадян України на військову службу за контрактом, зазначивши важливу роль сільських та селищної рад району у фінансовій підтримці даної категорії громадян.

За результатами проведення Дня контролю, головою районної ради дані доручення окремим структурам задля якісного проведення весняного 2018 року призову громадян України на строкову військову службу.


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання