Працівники культури відзначають своє свято

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Українська культура розкриває нашу сутність та вчить нас бути українцями. Без традиції нема культури, без культури нема нації. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність. Українська культура займає гідне місце в світовій культурі.

На передодні цього свята, в районному Палаці культури відбулися урочистості.

Зі словами подяки до тих, хто своєю творчістю дарує людям радість, звеличує наш край та всю країну, звернулися голова районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня та селищний голова Юрій Яремчук.

“Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Бажаємо Вам здоров’я, добра, родинного благополуччя, професійних успіхів, невичерпної енергії, реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів на благо Краснопільщіни, нашої рідної України”, - привітав Віталій Савоненко.

Подяками за плідну співпрацю та вагомий особистий внесок у розвиток національної культури були нагороджені кращі працівники даної сфери та аматори народного мистецтва.

І, навіть, у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх на святі без своєї творчості, - як завжди дарували гостям душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні композиції.


Працівники культури відзначають своє свято


Працівники культури відзначають своє свято


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання