Урочистості, присвячені Дню працівника сільського господарства

Коли любов не має меж,

Коли душа не знає втоми,

Коли Землею ти живеш -

Праця твоя стає святою!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими і працьовитими людьми. Наша держава була й залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

17 листопада, у Великому залі Краснопільського РПК відбулися урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм району, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства та ветеранів праці. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З наступаючим професійним святом всіх аграріїв Краснопільського району привітали голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена Завгородня, які щиро побажали щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної наснаги, добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

“Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Висловлюю глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!”,- привітав Віталій Савоненко.

Кращих представників сільського господарства нагородили почесними грамотами та подяками.

Долучився також до привітань начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської райдержадміністрації Володимир Годуненко. У своїй промові відмітив кращі господарства, навівши деяку статистику збору урожаю серед сільгосптоваровиробників, побажав їм рясних сходів та щедрих урожаїв, міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного благополуччя.

Не забули в цей святковий день згадати і про людей з великої літери, які заслужили на повагу нашої мальовничої Краснопільщини, людей, про яких не можна не згадати, які все своє життя віддали благородній, але дуже нелегкій справі, і вже зараз знаходяться на заслуженому відпочинку – це ветерани праці.

Не дарма кажуть, що праця та пісня завжди йдуть поруч, тож саме цього святкового дня після офіційної частини на всіх присутніх у залі посипались дзвінкі вітання від аматорів сцени нашого славного Краснопільського краю.

 

 

 

Урочистості,  присвячені Дню працівника сільського господарства

 

 

Урочистості,  присвячені Дню працівника сільського господарства

 

 

Урочистості,  присвячені Дню працівника сільського господарства

 


Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання