Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища

20.11.2017, за участю заступника голови районної ради Івана Гавенка, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання районної програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території Краснопільського району.

2. Про затвердження районної програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2012-2017 роки.

3. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

4. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Тур’янської сільської ради.

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах.

6. Інші.

Голова постійної комісії Вячеслав Тимошенко право доповіді по першому питанню надав Дзюбану А.О. – начальнику відділу безпечних і харчових продуктів та ветеринарної медицини Краснопільського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Сумській області, який повідомив про хід виконання програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території Краснопільського району. Доповідач зазначив про внесення змін до Програми шляхом пролонгації у зв’язку з забезпеченням епізоотологічної безпеки, захисту життя і здоров’я тварин, ліквідацію наслідків виникнення осередків африканської чуми свиней у разі виникнення.

Також депутати заслухали інформацію про схвалення проекту Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2018-2022 роки та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, ділянок водного фонду, земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах тощо.

По всіх питаннях прийнято висновок про погодження проекту рішень та внесення їх на розгляд 22 сесії районної ради.

 


Календар

«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання