Голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь у пленарному засіданні сесії Краснопільської селищної ради

21 листопада відбулася шоста сесія Краснопільської селищної ради, в роботі якої взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко. На пленарному засіданні було розглянуто 27 питань порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності територіальної громади.

Перед розглядом питань щодо надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності селищної ради Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та закладів освіти, Віталій Савоненко зазначив, що дані питання попередньо розглядалися на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності.

“Завтра відбудеться сесія районної ради і ми очікуємо від селищної ради виваженого рішення щодо надання згоди на прийняття майна до комунальної власності, адже це передбачено нормами Закону України «Про добровільне об`єднання громад”,- зазначив очільник районних депутатів.

Дані рішення одноголосно були підтримані депутатами селищної ради.

На сесії також були прийняті рішення про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України” та приєднання до ще однієї програми, європейської ініціативи “Угода мерів”, а також рішення, які стосуються затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та надання матеріальної допомоги жителям громади.


Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання