Відбулася сесія районної ради

22 листопада, згідно з планом роботи, під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним двадцять другої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі сесії взяли участь керівники правоохоронних органів, районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, сільські голови, представники громадськості та преси.

Питання, що вносились до порядку денного двадцять другої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

При розгляді першого питання секретар районної виборчої комісії Галина Биченко проінформувала присутніх про зміни в складі депутатського корпусу районної ради. Оскільки, Ольга Новік достроково припинила повноваження у зв`язку із обранням її депутатом Верхньосироватської сільської ради, районна рада визнала повноваження депутата Олександра Демченка та внесла відповідні зміни до складу постійної комісії.

Крім того, депутати прийняли програму розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки, районну програму по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2018-2022 роки, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік та до комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

Начальник фінансового управління Андрій Шаповал доповів про виконання районного бюджету Краснопільського району за 9 місяців 2017 року та про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради «Про районний бюджет Краснопільського району на 2017 рік».

Депутати на пленарному засіданні заслухали звіти директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тараса Шевченка, директора Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександра Демченка, головного лікаря комунального закладу «Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентини Масалітіної та головного лікаря Краснопільської центральної районної лікарні Євгена Івахненка.

Голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності Любов Капинус прозвітувала про її роботу за 2017 рік.

Відповідно до норм Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» депутати прийняли рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району закладів освіти та Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Крім того, депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України про необхідність внесення змін до Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Представник управління СБУ в Сумській області проінформував присутніх про встановлені рівні терористичної загрози для регіонів України, в тому числі, і для Сумської області.

Голова районної ради Віталій Савоненко подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в районі.


 

Відбулася сесія районної ради

 

 

Відбулася сесія районної ради

 

 

Відбулася сесія районної ради

Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання