Представлення голови Краснопільської районної державної адміністрації

5 грудня в Малому залі районного Палацу культури керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький представив громадсько-політичному та господарському активу Краснопільщини, головам територіальних громад району, колективам райдержадміністрації, районної ради, Сергія Вікторовича Хрупу, призначеного на посаду голови Краснопільської районної державної адміністрації розпорядженням Президента України П.О.Порошенка з 01 грудня 2017 року.

Представляючи голову Краснопільської районної державної адміністрації, Дмитро Живицький наголосив, що опікуватися розвитком району та здійснювати державну політику на ввіреній території – відповідальна і нелегка справа. Переконаний, що помічниками у цьому Сергію Хрупі будуть управлінський досвід та підтримка колег, адже дотепер посадовець вже виконував обов’язки голови райдержадміністрації, а до цього був першим заступником голови. «У нелегкий час для країни Ви очолили район, багато невирішених проблем залишається на Краснопільщині, яка до того ж межує із країною-агресором. Але, впевнений, що Ваша цілеспрямованість та креативність сприятимуть розвитку району, інакше і бути не може, адже Ви знаєте специфіку району і людей», – зазначив керівник апарату обласної державної адміністрації.

До привітальних слів долучився заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко, який висловив упевненість в плідній співпраці районної державної адміністрації та районної ради в роботі, спрямованій на розвиток територіальних громад, підвищення добробуту її мешканців та побажав успіхів у всіх починаннях.

Голова райдержадміністрації Сергій Хрупа щиро подякував за висловлену йому довіру і підтримку та зазначив, що згуртована ефективна праця сприятиме вирішенню невідкладних соціальних та економічних питань району.


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання