День місцевого самоврядування

7 грудня в районному Палаці культури відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування за участю трудових колективів та громадськості. З привітальним словом до присутніх звернулися голови районної ради Віталій Савоненко, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, секретар селищної ради Ірина Юхта.

"Сучасну демократичну, соціальну, правову, а також цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування, яке забезпечує реальну участь людей у розв’язанні життєвоважливих проблем, налагоджує зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями.

Ми зібралися у цій залі в день нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування. І я вітаю усіх тих, хто служить громаді району і висловлюю Вам безмежну вдячність за Вашу працю.

Глибоко переконаний, що Ваш професіоналізм і відповідальність будуть надійною запорукою для удосконалення правових та організаційних засад місцевого самоврядування в Україні.

Важлива роль у встановлені та розвитку місцевого самоврядування належить ветеранам, людям, які багаторічною наполегливою працею показували молоді приклад служінню громаді.

На завершення хотілось би ще раз від щирого серця побажати усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у себе та майбутнє нашої України.

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села та селища щасливими та багатими, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Щастя усім жителям нашого району, добробуту, всіляких земних гаразд!",- привітав Віталій Савоненко.

З нагоди професійного свята грамотами нагородженні кращі працівники самоврядної ниви, ветеранам подаровано квіти.

Цього ж дня, урочисті заходи відбулися у приміщенні Сумської обласної філармонії. Урочисті заходи відвідала делегація Краснопільського району у складі: Гавенка І.В., Гуцал Л.М., Капинус Л.Д., Горіченко Т.В. Грамотою голови Сумської обласної ради за активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили Л.М. Гуцал,-Тур’янського сільського голову.

У фойє філармонії була представлена цікава експозиція виставки “Сторінки історії місцевого самоврядування“. Краснопільська районна рада підготувала альбом з фото та коротенькими нарисами щодо діяльності місцевих рад району у всіх сферах життєдіяльності.


День місцевого самоврядування


День місцевого самоврядування


 


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання