Голова районної ради Віталій Савоненко прийняв участь у пленарному засіданні Краснопільської селищної ради

31 січня в малому залі районного Палацу культури під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулася 11 сесія Краснопільської селищної ради, в роботі якої взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко.

Депутати розглянули ряд питань: затвердження звіту про виконання селищного бюджету, виконання програми економічного і соціального розвитку селищної ради за 2017 рік, про підсумки роботи із зверненнями громадян за минулий рік, про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради.

Також депутатами селищної ради прийняті рішення з майнових, комунальних та земельних питань.

Голова районної ради Віталій Савоненко звернувся до присутнього на пленарному засідання народного депутата України Олександра Сугоняко з проблемними питаннями щодо фінансування закладів охорони здоров`я, освіти, культури в процесі децентралізації.

“На сьогодні виникає колізія, коли бюджетні установи соціальної та культурної сфер утримуються з районного бюджету, а прибутковий податок сплачується до бюджету об’єднаної територіальної громади. Особливо ця проблема гостро стоїть для районів, в яких їх адміністративні центри стали центрами об’єднаних громад. Тому, необхідно утримувати центральну районну лікарню, центр первинної медико-санітарної допомоги, заклади культури відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України.

Потрібно на законодавчому рівні визначитися з перспективами функціонування району в форматі, коли не всі сільські ради прийняли рішення про добровільне об’єднання. І хто, як не народні обранці, повинні на законодавчому рівні вирішувати ці та їм подібні питання”,- наголосив у своєму зверненні Віталій Олексійович.


Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання