ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2017 РІК ТА ВИЗНАЧИЛИ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА 2018 РІК

9 лютого заступник голови районної ради Іван Гавенко взяв участь у підсумковій нараді-семінарі працівників культури району.

З інформацією про підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури і мистецтва району за 2017 рік та перспективи їх діяльності у 2018 році виступила начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Анжела Назаренко.

Вона зазначила, що галузь культури і мистецтв району протягом звітного періоду працювала в різних напрямках: розвиток народної художньої творчості, вивчення та збереження культурної спадщини, традицій українського народу; забезпечення культурно-творчої діяльності установ культури району та навчально-виховної роботи дитячої музичної школи; підвищення виконавської майстерності та розвиток творчих здібностей обдарованих дітей та молоді; запровадження інноваційних форм культурно-дозвіллєвої діяльності; надання платних послуг; здійснення фінансово-господарської діяльності. Також наголосила на ролі культури в патріотичному вихованні підростаючого покоління та необхідності збереження традицій та звичаїв, притаманних Краснопільщині, розвитку бібліотечної мережі, покращення матеріально-технічної бази закладів культури та подякувала за підтримку та розуміння районній владі, сільським та селищним головам, висловила подяку усім колегам за роботу, творчу енергію та високе служіння мистецтву.

В ході наради були обговорені питання діяльності закладів культури району в умовах реформи децентралізації та звернуто увагу на важливість визначення установами нових напрямків надання населенню культурно-мистецьких, інформаційних та дозвільних послуг на високому рівні.

Підводячи підсумки, Іван Гавенко відзначив здобутки культурної галузі району. Зокрема, мова йшла про високий рівень організації на Краснопільщині культурно-митецьких заходів, а також подякував працівникам культури за наполегливу працю, побажав їм міцного здоров’я, подальших творчих успіхів. 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання