Відбулася робоча нарада з основних напрямків розвитку агропромислового комплексу

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада, на якій обговорено актуальні питання та основні напрямки розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, в якій взяв участь голова районної ради Віталій Савоненко.

Про основні напрями регіональної та державної підтримки агропромислового комплексу у 2018 році проінформував присутніх директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олександр Маслак. Зокрема він зупинився на фінансовій підтримці з обласного бюджету сільськогосподарських виробників через програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, що затверджена рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016.

Даною програмою передбачено надання субвенцій з обласного бюджету суб`єктам господарювання комунальної форми власності для придбання обладнання, збору, охолодження та переробки молока, заморозки, сортування, пакування, палетизації, сублімаційного висушування фруктів та ягід, їх зберігання, придбання саджанців плодово-ягідних культур.

Також здійснюється часткове відшкодування витрат суб’єктам господарювання з обласного бюджету за отримання сертифікату на виробництво органічної продукції, на придбання молодняку овець для подальшого відтворення племінних вівцематок, баранів, придбання племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу «еліта»).

Присутні на заході керівники фермерських та великотоварних сільськогосподарських господарств, голови сільських рад підняли ряд актуальних питань щодо страхування посівів сільськогосподарських культур, проведення аукціонів з передачі права оренди земель сільськогосподарського призначення, проведення землевпорядних робіт в прикордонній зоні, організацію сімейних ферм.

Голова районної ради Віталій Савоненко акцентував увагу присутніх на програмі розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Краснопільського району на період до 2020 року та програмі розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі на 2017-2019 роки.

«Необхідно більш активно інформувати населення щодо можливостей здійснення сімейного аграрного бізнесу, розвитку сімейного фермерства, сільськогосподарських кооперативів  для забезпечення самозайнятості населення району, збільшення їхнього добробуту», – зазначив Віталій Савоненко.

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання