Депутати опрацьовують питання порядку денного 25 сесії

У районній раді йде активна підготовка до пленарного засідання чергової 25 сесії, наміченого на 21 лютого 2018 року. Наразі депутати опрацьовують питання порядку денного, проводять свої засідання постійні профільні комісії.

19 лютого, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності під керівництвом голови комісії Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь: голова районної ради Віталій Савоненко, заступник голови районної ради Іван Гавенко, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, заступник Верхньосироватського сільського голови Андранік Аллахвердян, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Інна Жаботинська, керівники районних установ.

Депутати заслухали звіт голови Краснопільської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2017 рік.

Розглянули проект змін до програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки. Також, обговорили внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2018 рік”, заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік

Активно обговорили питання щодо передачі в оренду або у комунальну власність Верхньосироватської територіальної громади стоматологічної установки Великобобрицької амбулаторії. За підсумками розгляду питання, постійна комісія вирішила рекомендувати винести на розгяд 25 сесії проект рішення “Про надання дозволу Краснопільській центральній районній лікарні на передачу в оренду стоматологічної установки”.

7 питань розглянули на своєму засіданні й депутати постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Очолив роботу заступник голови комісії Геннадій Анцибор.

Депутати профільної комісії насамперед розглянули проекти програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів по Краснопільському району “Антигепатит” на 2018-2023 роки, програми зайнятості населення Краснопільського району на 2018-2020 роки.

Обговорили важливість та необхідність внесення змін до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки та районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки з метою соціальної підтримки найбільш незахищених верств населення.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Маргарита Овчаренко доповіла про стан виконання ряду заходів, затверджених районною цільовою програмою з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки. Дана програма прийнята з метою забезпечення реалізації права дітей на особливе піклування і допомогу‚ забезпечення оптимального функціонування цілісної системи соціально-правового захисту дітей‚ в тому числі дітей-сиріт‚ дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей‚ які опинилися в складних життєвих обставинах‚ організації їх морального‚ фізичного та розумового розвитку поліпшення соціальної підтримки сімей з дітьми виховання відповідального батьківства та запобігання соціальному сирітству. Також, заслухано хід виконання районної цільової комплексної програми “Молодь Краснопільщини” на 2016-2020 роки.

Всі питання, винесені на розгляд профільних постійних комісій змістовно опрацьовано та рекомендовано винести на розгляд 25 сесії районної ради.

 

 

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання