Краснопільська масляна 2018

17 лютого на центральній площі селища зібрало краснопільчан та гостей селища театральне дійство, присвячене проводам зими та зустрічі весни. Традиційний ярмарок сільськогогосподарської та промислової продукції міг задовольнити найвибагливішого покупця.

З привітальним теплим словом до земляків звернувся селищний голова Юрій Яремчук. Тематичними веселими піснями глядачів розважали співочі та хореографічні колективи району.

У спортивній залі РПК пройшли змагання з волейболу серед двох команд Краснопільської селищної ради. У читальному залі змагались шахісти, на центральній площі учасники демонстрували богатирську міць в гирьовому спорті та амреслінгу.

Святкову програму «Краснопільської Масляної» продовжило урочисте відкриття районного фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини». Це свято зібрало всіх любителів народної творчості, як на сцені, так і у глядацькій залі.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Іван Гавенко.

«З діда-прадіда виховані на традиціях і звичаях козацької вольності і свободи краснопільчани зберігають і примножують їх, бережуть, як зіницю ока власну автентичність.

Вмілі трударі, добрі господарі вони добиваються високих врожаїв сільськогосподарських культур на полях сільгосппідприємств і власних присадибних ділянках, дбають про розвиток тваринництва, даючи до кожного столу хліб і до хліба. А ще в серці кожного живе палка любов до пісні, до запального танцю, неабиякі таланти до народної творчості, який нестримно рветься назовні, хоче бути визначним і пошанованим.

Саме цьому і слугує традиційний районний фестиваль народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», - зазначив він.

Начальник відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації Анжела Назаренко у напутньому слові для учасників фестивалю наголосила, що доки живе культура – доти живе нація.

Багаточисельний хоровий колектив Сіннівського СБК дав старт заходу та зірвав бурхливі оплески глядацької зали. Вокальний ансамбль «Хмелівчанка» Хмелівського сільського будинку культури розвеселив глядачів жартівливою піснею. Запальний танок «Гопак» виконав хореографічний колектив «Березіль» Чернеччинського сільського клубу. Зачарували присутніх жіночі голоси учасниць вокального ансамблю Мезенівського сільського клубу. Соліст Угроїдського СБК Олександр Єрохін присвятив пісню красі українських дівчат. Вокальний ансамбль «Гармонія» Грабовського СБК вразив глядачів своїм колоритом. Полонив жіночі серця чоловічий вокальний ансамбль Сіннівського СБК. Бадьорий «Гопак» подарував глядачам колектив «Смайл» Краснопільської ДМШ. «Ой, кум, кумочок» заспівав вокальний ансамбль «Ветеран» Краснопільського РПК. Розвеселили присутніх учасниці вокального ансамблю «Водограй» Чернеччинського сільського клубу жартівливою піснею з елементами драматичної постановки «Покохала дідуся». Рідному краю присвятив душевну пісню соліст Ряснянського СБК Олександр Савіщенко. Вокальний ансамбль «Хуторяночка» Краснопільського селищного клубу виконав пісню «Для душі». Завершив, під бурхливі оплески «на біс» народний аматорський хоровий колектив Сіннівського СБК.

 

  


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання