На Краснопільщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні краснопільчани вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, відстоюючи права, гідність і свободи людини, європейське майбутнє України.

Спочатку на центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк відправив панахиду по загиблих Героях.

Потім, в районному Палаці культури відбувся тематичний захід з нагоди вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні за участю трудових колективів та громадськості.

До присутніх звернулися голова районного ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа.

 «Цей день уособлює новітню історію боротьби нашого народу за збереження своєї держави та її незалежність, за право українців жити у вільній, цивілізованій, правовій європейській країні. Ми повинні завжди пам’ятати, що за ідею оновлення країни, за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні. Ми всі маємо об’єднувати свої зусилля для того, щоб робити нашу країну процвітаючою і справедливою. А також не забувати тих, хто відстоює нині єдність держави на Сході України»,- зазначив Віталій Савоненко.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв. Учасники художньої самодіяльності в своїх виступах донесли ввесь трагізм тих подій та сьогодення на сході України.

 

 

 


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання