Відбулася двадцять п`ята сесія Краснопільської районної ради

21 лютого відбулася двадцять п`ята сесія Краснопільської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Савоненко.

В роботі пленарного засідання взяв участь голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор районної газети.

Пленарному засіданню передували засідання президії та спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

На початку пленарного засідання голова районної ради від імені усіх присутніх привітав депутата Михайла Криванича, який напередодні відзначив свій день народження.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи про виконання програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району та делегованих районною радою повноважень.

Потім депутати одноголосно прийняли програму діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів по Краснопільському району “Антигепатит” на 2018-2023 роки та програму зайнятості населення краснопільського району на 2018-2020 роки.

Далі районні обранці проголосували за внесення змін та доповнень до ряду програм: комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки, районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Краснопільського району на 2017 рік та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Шаповал.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районної цільової програми з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки та районної цільвої компклесної програми «Молодь Краснопільщини» на 2016-2020 роки.

Голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв`язку та охорони навколишнього природного середовища Вячеслав Тимошенко прозвітував про її діяльність у 2017 році.

Під час подальшого обговорення депутати розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар відзначив злагоджену роботу депутатського корпусу районної ради при прийнятті відповідних рішень, а також відповів на питання, що стосувалися дорожнього будівництва, використання коштів депутатами обласної ради на виконання їх повноважень, фінансового забезпечення медичної реформи та інші.

Голова районної ради Віталій Савоненко нагадав депутатам про необхідність до 1 квітня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацій за минулий рік, а також у разі суттєвої зміни у майнові стані суб`єкта декларування у десятиденний термін з моменту отримання доходу подати відповідне повідомлення.

Слід зазначити, що двадцять п`ята сесія виявилася досить продуктивною, адже депутати прийняли вісімнадцять важливих для району рішень.

Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради у розділах «Документи районної ради» та «Результати голосувань».


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання