"Ім’я, що увібрало в себе живу душу народу"

День народження Тараса Григоровича Шевченка — це свято всіх українців, об’єднаних його жагучою любов’ю до рідної землі, прагненням до свободи й незалежності. Особлива заслуга Великого Кобзаря – у пробудженні самосвідомості нашого народу, національних почуттів, людської гідності. Його творчість – блага вість про те, що Україна, яку за життя Шевченка приспали «лихі люде», була, є і обов’язково буде!

Кожного року у всіх куточках України вшановують пам’ять Великого Кобзаря. Сьогодні, 07 березня 2018 року, у Великому залі Краснопільского районного палацу культури пройшло урочисте зібрання з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Вшанувати пам’ять видатного поета прийшли голова районної ради Віталій Савоненко, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, громадськість району.

З привітальним словом перед присутніми виступив голова районної ради В.О. Савоненко, який нагадав про вічне Тарасове слово, закликав усіх до миру, толерантності, мужності та бути гідними послідовниками ідей великого сина України, патріотами своєї держави.

«Є в нашій історії імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким іменем для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія своєю силою і мудрістю ось уже понад двісті років викликає в людях почуття гордості і захоплює красою», – зазначив Віталій Олексійович.

Особливо надихають слова Шевченка співаків і музикантів, які, пропустивши їх крізь свої серця, своє світосприйняття, доносять їх до глядачів. Пісні, покладені на вірші великого кобзаря, для присутніх на заході виконали аматори сцени Краснопільського РПК.

Минають віки, стираються написи на камені, стлівають книги, руйнуються будови, але слово Шевченка — живе і вічне. І сьогодні на Краснопільщині істинні шанувальники його творчості в черговий раз це довели.

Наприкінці урочистого заходу його учасники поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

"Ім’я, що увібрало в себе живу душу народу"


"Ім’я, що увібрало в себе живу душу народу"Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання