Привітали працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Уже 24 рік поспіль традиційно в третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щодня десятки працівників житлово-комунального господарства дбають про забезпечення тепло-водопостачання та водовідведення, чисті вулиці нашого селища, вчасно прибраний сніг та вивезене сміття, политі квіти, підрізані дерева, а представники сфери обслуговування піклуються про якісне надання послуг жителям Краснопілля.

Сьогодні, напередодні свята в районному Палаці культури відбулися урочистості, на які завітали заступник голови районної ради Іван Гавенко, голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, громадськість селища. На свято були запрошені працівники ТОВ «Теплоенерго» та Краснопільської ЖЕД.

«Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу-забезпечення комфортних умов для проживання людей. Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, без вашої турботи неможливо уявити життя людей. Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров'я»,- наголосив у своїх словах привітання Іван Гавенко та побажав професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди, професійних успіхів і нових трудових здобутків.

Почесними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради були відзначені кращі працівники галузі.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення кращим із кращих селищний голова Юрій Яремчук вручив почесні грамоти голови обласної державної адміністрації та Управління житлово-комунального господарства, селищної ради.

Завершився захід святковим концертом.
Календар

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання