Дозвілля учнівської молоді – на контролі у влади

Молодіжна політика в Україні визнана одним із пріоритетних напрямків державної політики. Для суспільства це має принципове значення, адже саме молодь є тією соціальною групою, яка вирішальним чином визначає зміст і характер майбутнього, концентрує в собі перспективні тенденції суспільного розвитку.

Питання організації дозвілля молоді на території селища сьогодні обговорили на нараді за участю голови районної ради Віталія Савоненка, голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи, заступника селищного голови Василя Лавріненка, а також представників відділу культури і туризму райдержадміністрації, служби у справах дітей, відділу освіти селищної ради.

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Анжела Назаренко особливу увагу приділила питанню дотримання правил поведінки при перебуванні учнівської молоді у громадських місцях, а також пошкодження майна районного Палацу культури при проведенні дискотек. Обговорили роль батьків у вихованні дітей, формування їх культури поведінки та відповідальність за неналежне виховання дітей.

«Питання проведення дискотек в районному Палаці культури необхідно вирішувати комплексно, за участі зацікавлених служб, залучення батьківських комітетів закладів освіти селища та правоохоронних органів», - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

За підсумками наради надано доручення відділу культури і туризму райдержадміністрації та відділу освіти селищної ради щодо координації в проведенні заходів з учнівською молоддю.


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання