Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

18 квітня відбулася двадцять шоста сесія Краснопільської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Савоненко.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор районної газети.

Пленарному засіданню передували засідання президії та спільне засідання постійних комісій районної ради, на яких було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Першим питанням депутати розглянули та прийняли відповідне рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Лисенко Н.В.

Потім, депутати одноголосно прийняли районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки, програму профілактики сказу в Краснопільському районі на 2018-2020 роки.

Також, на пленарному засіданні розглянули питання щодо внесення змін до районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва “Власний дім” на 2017-2018 роки, районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки та програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2018 рік.

Слід зазначити, що депутати досить активно обговорили питання щодо внесення змін до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки. Проектом даного рішення передбачалося визначити понеділок, середу та п’ятницю днями, за які буде проведене відшкодування за перевезення громадян пільгових категорій та внесення ряду інших змін. І хоча частина депутатів були проти прийняття даного рішення та утримались від голосування, все ж більшістю голосів воно було прийняте.

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Шаповал.

Районні обранці підтримали реформування первинної ланки медицини, прийнявши рішення про реорганізацію КЗ “Краснопільський РЦПМСД” шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство “Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Краснопільської районної ради.

Під час подальшого обговорення депутати розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Голова районної ради Віталій Савоненко нагадав депутатам про необхідність повідомлення Національного агентства в десятиденний термін про суттєві зміни в майновому стані.

Слід зазначити, що двадцять шоста сесія виявилася досить продуктивною, адже депутати прийняли двадцять п`ять рішень.

Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради у розділах «Документи районної ради» та «Результати голосувань».

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

 

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

 

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

 

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

 

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради

 

 

Відбулась двадцять шоста сесія районної ради 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання