Нарада з питань співфінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

23 квітня за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка відбулася робоча нарада за участі голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи з сільськими головами щодо співфінасування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради. Також у нараді взяли участь: заступник голови районної ради Іван Гавенко, секретар селищної ради Ірина Юхта, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Лавріненко, директор територіального центру соціального обслуговування Олександр Демченко та головний бухгалтер центру Галина Федченко.

Як відомо, рішенням двадцять другої сесії районної ради районний територіальний центр соціального обслуговування був переданий до комунальної власності Краснопільської селищної ради, однак і надалі забезпечує надання соціальних послуг жителям району. Тому, постало питання співфінансування закладу з районного бюджету та бюджетів сільських рад, які не увійшли до об`єднаної територіальної громади. Крім того, дане питання піднімалося і на черговій сесії районної ради, яка відбулася 18 квітня.

Директор територіального центру соціального обслуговування Олександр Демченко проінформував про потребу центру у фінансуванні до кінця поточного року та зупинився на детальних розрахунках в розрізі кожної сільської ради.

Під час обговорення даного питання сільські голови з розумінням віднеслись до пропозицій, адже це, в першу чергу, забезпечення соціального захисту певних категорій жителів територіальних громад, робочі місця в селах. Також було запропоновано внести деякі зміни у фінансові розрахунки з метою збалансування бюджетних відносин з Краснопільською селищною радою.

На нараді обговорили можливість співфінансування Краснопільською об’єднаною територіальною громадою закладів культури, медицини, що утримуються з районного бюджету.

«Вирішення будь-яких проблемних питань можливе лише шляхом обговорення та певних компромісів, спільними зусиллями ми забезпечимо розвиток відповідних громад»,- підсумував нараду Віталій Савоненко.


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання