Відбулась зустріч чорнобильців району з представниками влади

Вчора, в день, коли в Україні відзначали 32-гу річницю роковин Чорнобильської трагедії, в Малому залі районного Палацу культури вже традиційно відбулася зустріч чорнобильців району з представниками влади.

Крім, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, участь в цьому заході брали: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена Завгородня, голови Краснопільської та Миропільської об’єднаних територіальних громад Юрій Яремчук та Олена Ординець, а також представники управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі, управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації.

Відкриваючи засідання, голова району звернувся до присутніх чорнобильців зі словами вдячності за їх внесок в ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, за те, що вони врятували світ від радіоактивного лиха. «Ми з вдячністю і пошаною ставимось до Вас, за Вашу працю в той складний та небезпечний час, - зазначив Віталій Савоненко, - здоров’я вам, добра і людського щастя. Миру всім нам на нашій Україні!»

Одними з перших були обговорені питання комунікації між чорнобильцями Краснопільського району та Миропільської ОТГ, надання матеріальної допомоги онкохворим чорнобильцям, питання відкриття та функціонування Краснопільської автостанції.

Детально зупинились на питанні соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Під час зустрічі працівники Управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповіли на проблемні питання. Зокрема, стосовно пільгового перевезення, надання матеріальної допомоги сім’ям ліквідаторів, допомоги при оформленні спадщини.

Емоційно були обговорені питання перерахунку пенсій з представниками Управління Пенсійного Фонду України в Краснопільському районі. Адже, вся недосконалість пенсійного забезпечення чорнобильців, породила чимало проблем, сприйняття яких в першу чергу, якраз і перебувають працівники пенсійного фонду районного рівня. Своїми проблемами, щодо нарахування його пенсійного забезпечення, ділився чорнобилець М.Яровенко, задавалися питання щодо пенсії по втраті годувальника. Однак, ці та багато інших проблем пенсійного забезпечення не можуть бути вирішені, не через неналежне виконання своїх обов’язків працівниками Управління Пенсійного Фонду України, а через проблеми, які породжені рішеннями владних структур нашої держави.

Спілкуючись з чорнобильцями, представники влади запевнили, що соціальний захист ліквідаторів і надалі буде залишатись одним із пріоритетних напрямів роботи районної державної адміністрації та районної ради.

Зустріч дала можливість ліквідаторам аварії на ЧАЕС розповісти представникам влади про свої проблеми. Зокрема вони рекомендували більше уваги приділяти беззаперечному виконанню законних пільг, які держава надала чорнобильцям.

На завершення зустрічі, В.О. Савоненко подякував ліквідаторам Краснопільщини за героїзм і мужність під час ліквідації Чорнобильської катастрофи та наголосив, що районна влада всіляко сприятиме вирішенню проблемних питань соціального забезпечення учасників ліквідації аварії Чорнобильської АЕС.


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання