Благодійна акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» на Краснопільщині

ХІІІ Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова!

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої був збір коштів для дітей з вадами слуху, придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області. Провели акцію і в Краснопіллі.

Збір коштів відбувся завдяки діяльності волонтерів закладів освіти, педагогічних працівників нашого селища. Кожному, хто зробив благодійний внесок до встановленої скриньки, дарувалося сердечко-наліпка, що створювало відповідну святкову атмосферу і довіру.

Активну участь взяли учні та вихованці шкіл та закладів дошкільної освіти, педагогічні працівники, батьки, місцеві підприємці та небайдужі краснопільчани. Долучилися до акції і голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та його заступник Іван Гавенко.

Проведення зазначеної акції вже стало традиційним, всі зібрані кошти були перераховані на рахунок ВБФ «Серце до серця» для Сумської області.

«Приємно долучатися до такої важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою, - зазначив Віталій Савоненко. - Такі благодійні акції об’єднують український народ та наповнюють наші серця добротою та турботою про інших».

 

Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання