Робоча поїздка до Бранцівської та Славгородської сільських рад

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Іваном Матлаховим, сільським головою Володимиром Дмитриченком провели робочу нараду з педагогічним колективом Бранцівського НВК, батьками учнів та активом села щодо перспектив подальшого функціонування цього навчального закладу.

На сьогодні склалася ситуація, що утримання малокомплектних шкіл є проблемним для районного бюджету і тому постає питання про проведення їх оптимізації виходячи з наявного фінансового ресурсу. Крім того, при дуже малій наповнюваності класів неможливо забезпечити належний рівень якості освіти учням.

Під час обговорення даного питання батьків, перш за все, хвилювало питання підвезення учнів старших класів при реорганізації закладу, педагогічний колектив турбувало питання щодо подальшого працевлаштування.

Обговоривши всі можливі варіанти подальшого існування закладу, учасники зібрання дійшли згоди щодо реорганізації даного навчального закладу до освітнього рівня початкової ланки та винесення даного питання на чергову сесію районної ради.

Під час перебування на території Славгородської сільської ради керівники району відвідали сільський будинок культури, де зараз проводиться капітальний ремонт та Порозчанську загальноосвітню школу I-II ступенів.

Для даного навчального закладу також є великою проблемою наповнюваність класів а тому необхідно проводити громадські слухання та визначатися з його функціонуванням.

«Сьогодні ми вимушені знову повертатися до питання функціонування Бранцівського НВК та Порозчанської загальноосвітньої школи I-II ступенів, оскільки гостро постало питання про їх утримання. Бюджети сільських рад також не можуть забезпечити їх співфінансування в повному обсязі. Тому прийшов час прийняття виважених рішень та колективної відповідальності за долю навчальних закладів» - зазначив Віталій Савоненко.


Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання