Голова районної ради привітав ветерана зі святом

Стало доброю традицією з боку керівництва району напередодні відзначення Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став виключенням.

8 травня, голова районної ради Віталій Савоненко відвідав оселю ветерана, учасника визволення України та країн Європи від фашистських загарбників, краснопільчанина Івана Кіндратовича Придатка. В цьому році Івану Кіндратовичу виповнилося 92 роки.

На адресу ветерана прозвучало багато теплих і зворушливих привітань, вручені квіти та солодкі подарунки.

«Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що на Краснопільщині живуть такі люди, як ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!» – наголосив у своєму вітальному слові Віталій Олексійович.

Щиро привітавши І.К. Придатка, Віталій Савоненко поспілкувався з ветераном та його родиною. Іван Кіндратович охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої світової війни, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки. Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Івана Кіндратовича свідчать численні нагороди. Також ветеран побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.
Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання