Проведенно круглий стіл щодо попередження торгівлі людьми

21 травня 2018 року за ініціативи громадської організації “Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини” відбулося засідання Круглого столу в рамках проекту ПРООН “Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Сумській області”. Даний проект має на меті сприяти гідному та безперешкодному доступу жителів територіальних громад, які постраждали від торгівлі людьми, до допомоги і захисту, а також до послуг із попередження торгівлі людьми, що гарантовані їм законодавством та міжнародними зобов’язаннями.

У засіданні взяли участь: Едуард Глоба – голова правління громадської організації “Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини”, Дементов Володимир – заступник голови правління громадської організації, Віталій Савоненко – голова районної ради, Іван Гавенко – заступник голови районної ради, Інна Жаботинська – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Олена Завгородня – керівник апарату районної державної адміністрації, Олена Лавріненко – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Наталія Довгопол – головний спеціаліст управління соціального захисту населення, Тарас Шевченко – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Присутні розглянули питання взаємодії посадових осіб територіальних громад із суб’єктами діючого Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми; налагодження системи ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми; залучення територіальних громад до участі в інформаційних кампаніях за кошти місцевих бюджетів з метою попередження торгівлі людьми та виявлення постраждалих осіб. Також, обговорили впровадження окремих підходів у роботі з внутрішньо переміщеними особами з метою захисту їх прав.

Під час круглого столу акцентували увагу на тому, що Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. Найбільш уразливою категорією до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми є діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки та молоді люди, які шукають роботу.

Наприкінці засідання було підкреслено, що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування учнів, молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в ситуацію торгівлі людьми. “Необхідно формувати небайдуже ставлення до проблеми торгівлі людьми у дітей та молоді у навчальних закладах, адже навики запобігання ризику та конструктивної поведінки в небезпечній ситуації можуть допомогти уникнути критичного становища в майбутньому”, - зазначив Віталій Савоненко.


Календар

«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання