Робоча поїздка голови районної ради до Мезенівської та Славгородської сільських рад

22 травня голова районної ради Віталій Савоненко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Іваном Матлаховим, відвідали Мезенівську та Славгородську сільські ради з метою вирішення питання оптимізації функціонування навчальних закладів.

На сьогодні склалася ситуація, що утримання малокомплектних шкіл є проблемним для районного бюджету і тому постає питання про проведення їх оптимізації виходячи з наявного фінансового ресурсу. Крім того, при дуже малій наповнюваності класів неможливо забезпечити належний рівень якості освіти учням.

Під час зустрічі з Мезенівським сільським головою Миколою Гавенком та керівництвом навчального закладу очільники району обговорили питання щодо створення новітнього початкового навчального простору та оглянули стан навчальних класів в Мезенівському НВК. За підсумками зустрічі прийняте рішення щодо капітально ремонту в початкових класах, а саме: заміна вікон, ремонт стелі та підлоги.

Далі учасники робочої поїздки відвідали Порозчанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. На зустрічі також були присутні Славгородський сільський голова Олександр Сторожев, депутат Краснопільської районної ради Вячеслав Тимошенко, педагогічний та батьківський колективи. Обговоривши всі можливі варіанти існування навчального закладу, учасники зібрання дійшли згоди щодо пониження ступеня школи.

Під час перебування на території Славгородської сільської ради керівники району ознайомилися з проведенням капітального ремонту у сільському будинку культури, оглянули будівництво сучасної новітньої сцени. А також обговорили хід підготовки жителів територіальної громади до Дня села, яке відбудеться 27 травня 2018 року.

«Робочі поїздки такого роду дають змогу особисто поспілкуватися з господарями територій – депутатами, сільськими, селищними головами, представниками соціально-відповідального бізнесу, активом громади, обговорити ті чи інші питання, узгодити дії, дійти до спільної думки, конструктивно вирішити проблеми» - зазначив Віталій Савоненко.

 

 

 

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання