Голова районної ради на пленарному засіданні прозвітував про свою діяльність

Сьогодні відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання. Передувало сесії засідання президії, на якому детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На початку роботи сесії голова районної ради Віталій Савоненко відзначив депутатів, які захищали честь району в другому етапі спартакіади серед депутатів Сумської області.

Першим питанням поряку денного, згідно постанов районної виборчої комісії, було визнано повноваження депутата районної ради Андрія Комарницького, обраного в багатомандатному виборчому округу, замість вибулого.

Крім того, депутати розглянули та прийняли відповідне рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Андрія Климашівського.

Основним питанням порядку денного сесії був звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017. Активну участь у обговоренні звіту взяли депутати Любов Капинус, Микола Приходько, Іван Пахомов, Михайло Криванич, Мезенівський сільський голова Микола Гавенко.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Володимир Годуненко проінформував присутніх про внесення змін до програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Краснопільського району на період до 2020 року.

Депутати також заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Андрія Шаповала про затвердження звіту про виконання районного бюджету Краснопільського району за І квартал 2018 року так внесення змін до бюджету на поточний рік.

Голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку Іван Матвієнко прозвітував про її діяльність за 2017 рік.

На пленарному засіданні депутати прийняли рішення про пониження ступеня Порозчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Бранцівського навчально-виховного комплексу.

Головний лікар центральної районної лікарні Євген Івахненко проінформував про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки.

Під час подальшого обговорення депутати розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Крім того, депутати одноголосно підтримали запити депутатів Михайла Криванича та Миколи Приходька щодо використання землі та закупівельних цін на молоко.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор районної газети.
Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання