Відбулася двадцять восьма сесія районної ради. Депутати районної ради підтримали медичну реформу первинного рівня

Сьогодні відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Савоненко.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор газети “Перемога”.

Передувало сесії засідання президії, на якому детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Першим питанням порядку денного, згідно постанов районної виборчої комісії, було визнано повноваження депутата районної ради Галини Акименко, обраної в багатомандатному виборчому округу, замість вибулого.

Депутати проголосували за внесення змін до програми профілактики сказу в Краснопільському районі на 2018-2020 роки, програми соціально-економічного розвитку Краснопільського району на 2018 рік та комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки.

Основним в порядку денному даної сесії стало питання «Про затвердження передавального акта та статуту комунального некомерційного підприємства “Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Краснопільської районної ради. З інформацією з даного питання виступила головний лікар комунального закладу Валентина Масалітіна

“Реформа первинної медичної ланки покладає велику відповідальність на керівництво некомерційного підприємства та безпосередньо лікарів щодо якості надання медичних послуг. Необхідно активізувати роботу щодо підписання декларацій з метою залучення додаткових коштів з державного бюджету, що дасть можливість розвиватися та збільшити матеріальне забезпечення самих лікарів”, - зазначив Віталій Савоненко.

Обговоривши дане питання, депутати дали “зелене світло” проведенню медичної реформи в районі.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Шаповал проінформував присутніх про внесення змін до районного бюджету Краснопільського району на 2018 рік.

Депутати також затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської районної ради та статути комунальних закладів: Бранцівського навчально-виховного комплексу “початкова школа-заклад дошкільної освіти” та Порозчанської початкової школи.

Вже традиційно на пленарному засіданні районні обранці розглянули блок майнових та земельних питань.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації Володимир Годуненко та в.о. начальника відділу у Краснопільському районі міжрайонного управління у Великописарівському та Краснопільському районах Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Григорій Кучерявий надали відповіді на депутатські запити, що були підтримані та надіслані на попередній сесії до голови районної державної адміністрації.Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання