Відзначили переможців конкурсу «Молода людина року - 2018»

Традиційно, в рамках святкування Дня молоді, 24 червня в приміщенні районного Палацу культури пройшов щорічний районний фестиваль «Молоді таланти Краснопільщини», де відбулося підбиття результатів конкурсу «Молода людина року - 2018» у різних номінаціях та сферах суспільного життя.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови районної ради Іван Гавенко, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Завгородня, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

«Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві», - зазначив Іван Гавенко.

Переможцями конкурсу «Молода людина року» в різних номінації стали: “Відкриття року в області спорту” – Артем Сіробаба, “Молодий працівник місцевого самоврядування року” – Інна Жаботинська, “Молодий працівник в галузі освіти”- Олексій Бойко, “Молодий державний службовець року”- Маргарита Овчаренко, “Молодий медичний працівник року” - Алла Голованьова, “Молодий підприємець року” – Марина Бакро, “Молодий працівник року в галузі культури”- Інна Дегтяренко, “Молодий працівник року агропромислової сфери”- Сергій Савченко, “Молодий працівник року органів внутрішніх справ”- Роман Зуб, “Молодий працівник року прикордонної служби”- Аліна Бордун.

З нагоди свята свої музичні вітання присутнім дарували аматори сцени Краснопільського краю у щорічному фестивалі "Молоді таланти Краснопільщини".

 

 

 

 


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання