Віталій Савоненко взяв участь в обговоренні звіту Краснопільського селищного голови

Сьогодні, у великому залі районного Палацу культури відбувся звіт Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука про результати роботи виконавчих органів за рік діяльності.

В своєму звіті Юрій Яремчук розповів про здобутки об`єднаної територіальної громади, зокрема зупинився на залученні коштів на інфраструктурні проекти та їх реалізацію, проінформував про розвиток освіти, культури, спорту на території селищної ради, проведення робіт з благоустрою в селищі та старостинських округах, використання земельних ресурсів.

Присутній на заході народний депутат України Олександр Сугоняко акцентував увагу на залученні громадськості до визначення пріоритетів та потреб громади, відзначив досягнення.

Під час обговорення звіту голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що районною радою відповідно до чинного законодавства були передані заклади освіти, соціального обслуговування до комунальної власності селищної ради. Депутати районної ради підтримали виділення коштів на умовах співфінансування в рамках реалізації проекту «Нова українська школа» та на початок реконструкції центральної площі селища.

Громада розвивається, використовує всі можливі джерела фінансування.

Користуючись нагодою, голова районної ради звернувся до народного депутата Олександра Сугоняки щодо законодавчого врегулювання ситуації, коли установи утримуються з районного бюджету, а прибутковий податок сплачується до бюджету громади.

По завершенню звіту аматори сцени селищної ради подарували глядачам чудовий концерт.

 

 

 


Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання