Віталій Савоненко провів робочу нараду щодо передачі комунального закладу

Сьогодні за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка пройшла робоча нарада за участю Бранцівського сільського голови Володимира Дмитриченка, начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА Івана Матлахова та начальника фінансового управління Краснопільської РДА Андрія Шаповала. На зустрічі обговорювалося питання про передачу зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Краснопільського району комунального закладу «Бранцівський навчально-виховний комплекс «початкова школа – заклад дошкільної освіти» Краснопільської районної ради» у комунальну власність Бранцівської сільської ради.

Рішенням двадцять сьомої сесії районної ради від 30.05.2018 з метою оптимізації мережі закладів освіти району та у зв’язку з малокомплектністю закладу було понижено ступінь шкільного підрозділу Бранцівського навчально-виховного комплексу до закладу загальної середньої І ступеня з 01 серпня 2018 року. У зв’язку з цим постало питання про передачу навчального закладу у комінальну власність Бранцівської сільської ради. Іван Матлахов детально обґрунтував підстави щодо прийняття такого рішення та додав, що практика управління закладами освіти, які входять до складу навчально-виховних комплексів, і шкільний підрозділ яких є початковою школою, показує, що такі заклади знаходяться в комунальній власності сільських, селищних рад і їх фінансування здійснюється, відповідно, за рахунок бюджетів сіл та селищ.

Під час наради Бранцівський сільський голова з розумінням поставився до пропозиції вирішення даного питання та, детально обговоривши фінансову сторону, малокомплектність та низьку наповненість класів, питання надання субвенцій, учасники наради дійшли згоди про наступне. Питання про передачу закладу буде винесене на сесію Бранцівської сільської ради з метою прийняття рішення щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності вищезазначеного закладу.

«Вирішення будь-яких проблемних питань можливе лише шляхом обговорення та певних компромісів, спільними зусиллями ми забезпечимо надання якісних освітніх послуг маленьким мешканцям району»,- підсумував нараду Віталій Савоненко.


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання