Проведено робочу зустріч з проблемних питань первинної медицини

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко, його заступник Іван Гавенко провели робочу зустріч з заступником головного лікаря з економічних питань комунального некомерційного підприємства «Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Краснопільської районної ради Ольгою Янковою.

На порядку денному стало питання підписання декларацій, фінансової незабезпеченості комунального підприємства та заходи, які вживаються керівництвом для її зменшення.

Як проінформувала Ольга Янкова, по району вже підписано 11855 декларацій, дані роботи продовжуються. Присутні проаналізували щотижневі зведення щодо підписання декларацій, виділили роботу тих, хто на сьогодні ще не усвідомив важливість проведення даної форми роботи.

Як показує практика, навіть проблеми з інтернет-зв`язком не стають на заваді виконання даних робіт, медичні працівники при великому бажанні знаходять можливість підписувати декларації, використовуючи можливості сільських рад.

Районним бюджетом було передбачено фінансування центру первинної медико-санітарної допомоги до 1 липня з послідуючим укладенням договору з Національною службою здоров`я та відповідним фінансуванням.

На превеликий жаль, комунальне некомерційне підприємство не потрапило до першої хвилі закладів, які фінансуються по новому принципу, хоча районною радою і була проведена вчасно реорганізація закладу.

Тому адміністрацією комунального підприємства вживаються заходи по зменшенню фінансової незабезпеченості, зокрема, і оптимізації кількості працюючих.

Слід розуміти, що сьогодні необхідно виділяти додаткові кошти з районного бюджету для утримання центру первинної медико-санітарної допомоги.

В той же час чинним законодавством не заборонено залучати кошти сільських та селищних рад для співфінансування закладів медицини, які знаходяться на їх території, а тому необхідно звернутися до них з відповідними листами.

Також присутні обговорили наявність в закладах медикаментів, існуючу мережу первинної ланки .

«Досягнення успіху у проведення медичної реформи залежить в першу чергу від самих лікарів, їхнього бажання працювати по новому та рахувати як надходження так і витрати. Саме від проведеної роботи кожним лікарем залежатиме його матеріальне забезпечення, фінансовий стан всього закладу. Тому необхідно брати всю відповідальність на себе, за стан справ, прискорити роботу з підписання декларацій. Коли буде конкуренція, будуть і якісні медичні послуги», - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.
Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання