В.О. Савоненко: «Питання, з якими звернулися громадяни на прийом, не залишаться поза моєю увагою»

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко провів особистий виїзний прийом громадян в Тур’янській сільській раді. До участі у прийомі громадян долучилася начальник управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Оленою Лавріненко.

Перед прийомом громадян Віталій Олексійович поспілкувався з Тур’янським сільським головою Людмилою Гуцал, трудовим колективом сільської ради щодо проблемних питань, які на сьогодні турбують громаду. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці та можливого вирішення існуючих проблем.

Для спілкування з керівником району звернулися жителі сільради, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади. Питання стосувалися соціального захисту та пенсійного забезпечення, нарахування та виплати субсидій, функціонування закладів соціальної сфери, забезпеченість скрапленим газом. Так, з проблемою звільнення у зв’язку зі скороченням санітарки, яка є і стопником у зимовий період, у Тур’янському ФАПі звернувся житель с. Тур’я Артем Міщенко. В зв’язку з цим полягає проблема, адже фельдшер живе за 9 км від амбулаторії і немає можливості регулярно приїжджати та опалювати приміщення. В.О. Савоненко зауважив, що за планом проведення реформування системи охорони здоров’я ключову роль мають відігравати заклади надання первинної медико-санітарної допомоги, які, особливо у сільській місцевості, є першою та єдиною інстанцією, до яких звертаються люди за допомогою. Тому проблемне питання залишив на особистому контролі. А також звернув особливу увагу на необхідність затвердження графіку прийому сімейного лікаря у Тур’янській амбулаторії та визначення обов’язкових годин прийому у с. Миропільське Тур’янської сільської ради та контролю за його регулярними виїздами.

З нагальною проблемою забезпеченості скрапленим газом звернувся мешканець с.Тур’я Павло Федорович Павловський. За словами В.О. Савоненка на вирішення даного питання будуть підготовлені звернення до голови Сумської обласної ради Володимира Токаря та голови облдержадміністрації Миколи Клочка.

Значну увагу Віталій Олексійович приділив питанням функціонування сільського закладу культури, школи та дитячого садочка, які постійно знаходяться у полі зору сільського голови Л.М. Гуцал, депутатів сільської ради та сільських спонсорів. Відвідуючи школу та дитячий садочок, голова районної ради високо оцінив спільну роботу сільської ради та громади по забезпеченню належного стану закладів, де на сьогодні вихованці мають все необхідне. В приміщенні сільського будинку культури повністю проведено роботи з опалення. Для цього з бюджету сільської ради було виділено 70 тис. грн., ще 31 тис.грн. виділив Благодійний фонд.

На завершення візиту голова районної ради звернув увагу сільського голови на те, що необхідно проводити своєчасну роз’яснювальну роботу з актуальних питань життєдіяльності сільської громади, швидко та якісно реагувати на проблеми, які турбують громадян.

«Питання, з якими звернулися громадяни на прийом, не залишаться поза моєю увагою», - зазначив голова районної ради.

Питання, порушені жителями Тур’ї під час виїзного прийому громадян голови районної ради, перебуватимуть на його особистому контролі.

 

 

 

 

 

 

  


Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання