Обговорили важливі складові створення інклюзивно-ресурсного центру

У Краснопільському районі стартував проект зі створення інклюзивно-ресурсного центру відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

Тому, 21 серпня 2018 року, за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка проведена розширена нарада за участю керівників Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної державної адміністрації та відповідно керівників відділів освіти з метою вирішення питання про укладення договору про співпрацю між зацікавленими сторонами.

Рішенням 13 сесії Краснопільської селищної ради створено комунальну установу «Інклюзивно–ресурсний центр» Краснопільської селищної ради». Основна мета діяльності центру - забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Особливу увагу учасники наради зосередили на питанні надання Інклюзивно–ресурсним центром послуг не тільки тим дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в освітніх закладах Краснопільської селищної ради, а й в тих освітніх закладах, які залишилися в районі, обговорили перспективи співфінансування центру з урахування відповідного пропорційного співвідношення, порядок укладення договорів про співпрацю.

“Відкриття інклюзивно-ресурсного центру в районі - це важливий крок у створенні сучасної європейської системи надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Тому, необхідно спільно працювати в цьому напрямку всім місцевим органам влади”, - зазначив Віталій Савоненко.


Календар

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання