День Державного прапора на Краснопільщині

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять сім років тому.

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на площі Т.Г. Шевченка в центрі смт. Краснопілля пройшло святкове дійство, влаштоване працівниками культури Краснопільського району, за участі перших осіб районної ради, районної державної адміністрації, селищної ради – Віталія Савоненка, Сергія Хрупи і Юрія Яремчука. керівники установ, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість селища

Під час святкового заходу під звуки Державного Гімну було урочисто піднято прапор України. Почесну місію підняття Державного Прапора виконали військовослужбовці Державної прикордонної служби відділу «Краснопілля».

Голова районної ради привітав всіх присутніх із визначним національним святом українського народу, зазначивши, що для кожного із нас це день гордості і патріотизму, символ свободи та єдності українського народу, який є сучасною європейською нацією. «День Державного Прапора – не просто святковий день в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України – держави українського народу, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів. Протягом років незалежності ми формувалися як сучасна політична нація. Важкі випробування на Сході України мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та незалежності. Синьо-жовтий стяг майорить зараз над нашими позиціями на східному фронті, синьо-жовті стрічки та шеврони стали символом мужності українських військовослужбовців, добровольців, волонтерів. Там, на передовій, прапор – це не просто символ, це священний оберіг, знак нашої єдності та нашої перемоги», - зазначив Віталій Олексійович.

Представники влади поклали корзини з квітами до пам’ятника Т.Г Шевченка. Урочисту церемонію продовжили патріотичні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності.

Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання