Відбулася тридцята сесія районної ради

29 серпня під головуванням Віталія Савоненка відбулося чергове пленарне засідання тридцятої сесії Краснопільської районної ради сьомого скликання.

Цьому передувала робота засідання президії та спільне засідання профільних постійних депутатських комісій.

Жвава дискусія на спільному засіданні постійних комісій виникла при розгляді питання «Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2018 рік» щодо розроблення проекту економічного і соціального розвитку Краснопільського району на середньостроковий період. Зваживши всі «за» і «проти», депутати прийняли виважене рішення щодо не включення даного питання до порядку денного тридцятої сесії та додаткового його вивчення.

На початку пленарної частини голова районної ради запропонував присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

Депутати проголосували за внесення змін до комплексної районної програми “Забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки” і програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільському районі на 2017-2019 роки та затвердили звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за І півріччя 2018 року.

Про хід виконання районної комплексної програми “Освіта Краснопільщини у 2016-2018 роках” доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов.

Заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Антоніна Рашевська проінформував присутніх про внесення змін до районного бюджету Краснопільського району на 2018 рік.

Депутати також затвердили Порядок складання, затвердження (погодження) та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Краснопільської районної ради, а також технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови.Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання