Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

Традиційно кожен новий навчальний рік розпочинається серпневою конференцією педагогічних працівників, на якій підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Так, 30 серпня 2018 року на базі Славгородської загальноосвітньої школи I-III ступенів відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги підвели підсумки розвитку освіти району в 2017-2018 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2018-2019 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату районної державної адміністрації, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, педагогічні працівники району.

З вітальним словом до педагогів звернувся голова районної ради Віталій Савоненко, який зазначив, що зміни в політичному, соціально-економічному, житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків для її удосконалення. Ідеологією цієї реформи має стати концепція нової української школи. Головна мета - створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. 1 вересня всі першокласники прийдуть до Нової української школи, ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти. Саме на Вас, педагоги, покладається додати нашим дітям ті компетентності, які знадобляться їм у сучасному світі: володіння іноземними мовами та інформаційними технологіями, уміння критично мислити, співпрацювати з іншими, навчатися впродовж життя, бути відповідальними громадянами своєї країни. І напередодні навчального року я закликаю вас стати творцями нашого майбутнього, стати співавторами нашої освітянської реформи і тоді вона буде такою, як треба.

Потім посадовці районної влади вручили кращим педагогам дипломи, грамоти за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі району.

Під час пленарної частини начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов виступив з розширеною доповіддю, в якій проаналізував результати діяльності відділу освіти та навчальних закладів району щодо надання якісних освітніх послуг, зосередив увагу присутніх на аналізі виконання заходів, спрямованих на реалізацію діючих нормативних документів освітньої галузі, визначив проблемні моменти та поставив нові завдання на шляху створення Нової української школи, а також привітав педагогів з початком нового навчального року.

Слід зазначити, що Славгородська школа загальноосвітня школа не випадково була обрана місцем проведення педагогічної конференції, саме в ній в повній мірі були проведені заходи щодо підготовки навчального закладу до роботи за концепцією Нової української школи. Учасники конференції ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу, особливо всіх присутніх вразив клас, в якому з 1 вересня навчатимуться першачки.

Слід зазначити, що органи місцевого самоврядування району виділили значні кошти для обладнання класів за новою концепцією.

Конференція пройшла у легкій, невимушеній формі предметного та конструктивного діалогу.

По закінченню пленарної частини, які відбувалася у відремонтованому будинку культури, всім присутнім дарували свої привітання та гарний настрій учні школи аматори сцени.Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання