Відзначили кращих підприємців Краснопільського району

У першу неділю вересня в Україні традиційно відзначається одне з професійних свят - День підприємця.

Підприємці - особлива категорія людей, які відкрили власну справу, створили нові робочі місця. Суб’єкти малого та середнього підприємництва забезпечують вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району, розвиток добросовісної конкуренції, насичення ринку товарами та послугами, покращення добробуту населення, сприяють скороченню безробіття.

Станом на 01.08.2018 в Краснопільському районі зареєстровано 719 суб’єктів малого та середнього підприємництва – юридичні і фізичні особи, з них 112 малих та середніх підприємств та 607 фізичних осіб-підприємців. Чисельність зайнятих в секторі малого та середнього підприємництва (включаючи фізичних осіб підприємців) складає близько 2300 осіб.

В нашому районі мале та середнє підприємництво найбільш розвивається в таких сферах господарювання, як сільське господарство та торгівля.

У сільському господарстві району налічується 41 фермерське господарство, в користуванні яких знаходиться 7991 гектар землі.

В районі працює 187 закладів торгівлі та 20 закладів ресторанного господарства приватної форми власності.

З нагоди Дня підприємця 31 серпня 2018 року на базі Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості проведені урочисті заходи.

З професійним святом підприємців району привітали керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Завгородня Олена Миколаївна, керуючий справами виконавчого апарату Краснопільської районної ради Жаботинська Інна Олександрівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лавріненко Василь Анатолійович, директор Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Акименко Галина Федорівна.

На цьому ж заході підведені підсумки районного конкурсу «Кращий підприємець -2018 року» .

В номінації «Краще мале підприємство» визнано переможцем фермерське господарство «Жданько В.Д.» (Грабовська сільська рада).

В номінації «Кращий підприємець-фізична особа в сфері обслуговування» стала Соха Тетяна Олексіївна, яка здійснює підприємницьку діяльність в смт Краснопілля та с. Мезенівка

В номінації «Краща жінка-підприємець» переможцем визнано Макєєву Валентину Федорівну (с. Славгород).

В номінації «Кращий молодий підприємець» визнано Максименко Тетяну Олексіївну, яка здійснює підприємницьку діяльність в с. Покровка.

В номінації «Кращий підприємець-фізична особа в сфері торгівлі» згідно рішення експертної ради Конкурсу визнано двох переможців, якими стали Лазнєва Світлана Іванівна (с. Земляне) та Азима Андрій Володимирович, який здійснює підприємницьку діяльність в селищі Краснопілля та с. Тур’я.

Переможцям вручені грамоти голови Краснопільської районної державної адміністрації та голови районної ради, а також подарунки.

Грамотами та подарунками Краснопільського селищного голови відзначені Грива Сергій Миколайович, Комарницький Андрій Євгенович, Чикалова Ольга Дмитрівна.

Подяками та подарунками Краснопільської філії Сумського обласного центру зайнятості нагороджені: Брижахін Євгеній Віталійович, Корх Андрій Анатолійович, Балак Олена Сергіївна, Жданько Ольга Григорівна.

 

 

 


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання