Робоча нарада з питань організації навчань загону територіальної оборони

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь у робочій нараді з сільськими головами по питанню організації навчань Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом військовозобов’язаних, які відбудуться з 28 вересня по 7 жовтня цього року.

З інформацією по даному питання виступив Краснопільський районний військовий комісар Андрій Нагорний. Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок особового складу щодо участі у сучасному бою з володінням штатною зброєю, здійснення злагодження взводів у визначеній організаційно-штатній структурі, їх підготовку до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів. Резервісти перебуватимуть не в зонах і районах проведення бойових дій, а захищатимуть рідний край.

«Сьогодні, коли на cході України триває збройний конфлікт, на території України в містах мають бути воєнізовані загони самооборони. Лише негайні дії місцевого населення, що спиратимуться на підтримку військових частин держави, здатні забезпечити широкий захист мешканців населених пунктів від масових атак терористичних та диверсійних груп, захист державного кордону. Вирішення цього питання можливе тільки через відповідну організацію територіальної оборони в країні. Протягом 10 діб бійці оперативного резерву пройдуть всі етапи військової підготовки, покращать свою фахову та індивідуальну навченість з урахуванням сучасної специфіки виконання завдань армійськими підрозділами, а також візьмуть участь у бойовому злагодженні свого підрозділу територіальної оборони», – зазначив Віталій Савоненко.

Також присутні обговорили стан призову громадян на строкову військову службу та прийняли з даних питань відповідні рішення.

 

 

 


Календар

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання