Голова районної ради відбув на військові навчання

Сьогодні, 28 вересня 2018 року, на базі Краснопільського військового комісаріату відбулося відкриття навчальних зборів оперативного резерву другої черги. Військовозобов’язаних району призвано на десять днів для удосконалення відповідних навчань та тренувань. Розташуються резервісти в польовому наметовому таборі. Протягом десяти днів заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами із ними проведуть офіцери, які мають бойовий досвід. З резервістами також відпрацьовуватимуться дії по охороні важливих об’єктів та веденню бою в умовах міста.

У складі резервістів на навчання відбув і голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

Очільник району у вітальному слові висловив впевненість у тому, що військовозобов`язані територіальної оборони Краснопільського району з честю виконають поставлені завдання, як під час проведення навчань, так і в разі агресії будь-якого ворога, із зброєю в руках. «Ці десять днів стануть корисними для кожного чоловіка, який візьме участь у зборах, - зазначив В.О. Савоненко. – Адже кожен матиме змогу перевірити свої можливості, навчитись чомусь новому, згадати старі навики, які можуть стати в пригоді навіть у повсякденному житті».

Напередодні, в районному військовому комісаріаті відбулося урочисте вручення зброї та приведення до Військової присяги на вірність Українському народові військовозобов’язаних, які раніше її не складали.

Старт дано, після урочистостей на бійців чекають бойові будні.

Наголошуємо, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань із захисту держави на професійному рівні.Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання