ПОСОЛ ЯПОНІЇ ШІГЕКІ СУМІ ВІДВІДАВ КРАСНОПІЛЛЯ

В Краснопільській центральній районній лікарні відбулася церемонія передачі каталогу обладнання по Проекту модернізації медичного обладнання в межах Програми безпеки людини «Кусаноне» Уряду Японії. Урочиста церемонія пройшла за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, Третього секретаря Посольства Японії в Україні Сатору Хомма, Генерального Секретаря благодійного фонду «Карітас Україна» Дзвенислави Чайківської. Зустріли почесних гостей голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, заступник головного лікаря Краснопільської ЦРЛ Надія Рощик.

Свого часу у 2016 році, в рамках Року охорони здоров’я на Краснопільщині, від району було надано 16 конкурсних інвестиційних проектів на отримання допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» Уряду Японії, з них позитивний висновок отримали чотири проекти по Краснопільській центральній районній лікарні, а саме: «Придбання парового стерилізатора», «Придбання електричної дезінфекційної камери», «Придбання кисневого концентратора», «Придбання гастродуоденоскопа», і у січні 2017 року була підписана угода між Посольством Японії в Україні та міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» на постачання вище вказаного медичного обладнання вартістю близько 1,3 млн. грн.

Цей проект був реалізований за рахунок безповоротної фінансової допомоги уряду Японії в рамках програми підтримки культурних проектів "Кусаноне", що спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі ознайомився із закладом, оглянув та передав каталог наданого обладнання в рамках програми грантової допомоги «Кусаноне» за проектами людської безпеки від уряду Японії.

В свою чергу керівництво району та селища висловило подяку за фінансову допомогу, яка була надана урядом Японії при придбанні медичного обладнання Краснопільській ЦРЛ.

В.О. Савоненко подякував Сумі Шігекі за підтримку Японією України у цей важкий для нашої країни час та зазначив, що Краснопільський район надзвичайно зацікавлений розвитком співробітництва із Японією і докладе максимум зусиль для того, аби ці плани здійснились. Висловив велику вдячність за дорогоцінний подарунок, наданий урядом і народом Японії, адже кошти програми «Кусаноне», зібрані з податків громадян цієї країни, далекої географічно, але близької, щоб протягнути руку допомоги і доброчинності. «Запорукою успішного співробітництва в майбутньому є, насамперед, встановлення професійних контактів та взаємодія між людьми, – зазначив очільник району.

 

 

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання