Віталій Савоненко взяв участь у VІІ засіданні Ради регіонального розвитку

Захід відбувся 12 листопада у Міжнародному виставковому центрі у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Краснопільщину на засіданні представили голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова РДА Сергій Хрупа, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

Перед присутніми керівниками областей, районів, міст, ОТГ з усієї країни виступив президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Цього разу Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме. Під час засідання були обговоренні питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів.

Учасники засідання обговорили питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії та української ідентичності. Також було представлено історії успіху в регіонах, запровадження масштабних інфраструктурних проектів, обговорено план дій на майбутнє.

Петро Порошенко наголошував на важливості надання субсидій тим, хто їх потребує. А також на повернення зекономлених субсидій живими грішми.

«На порядку денному засідання були важливі для регіонів та зокрема для Краснопільщини питання. Серед них: децентралізація, стратегічний розвиток регіонів, формування бюджету на 2019 рік та інші.

Для нашого району, як і раніше, пріоритетними залишаються також питання розвитку інфраструктури.

Такі заходи, як Рада регіонального розвитку, допомагають об’єднати зусилля центральних і місцевих органів влади для розвитку країни. Це дозволяє знайти рішення існуючих проблем в ході живого спілкування, без зайвої бюрократії” – підвів підсумок поїздки Віталій Савоненко.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Порошенко підписав указ про створення Ради регіонального розвитку. В АП зазначили, що рада стане важливим майданчиком для розроблення та ухвалення важливих рішень у сфері реалізації державної регіональної політики.

Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання