Затишно й енергоефективно: в Краснопільській центральній районній лікарні встановлено нові вікна

Впровадження енергозберігаючих технологій є надзвичайно актуальним в Україні, особливо це стосується бюджетних установ тому, що суттєво впливає на рівень використання бюджетних коштів.

Краснопільська центральна районна лікарня була побудована близько 50 років тому і потребувала проведення заходів з енергозбереження.

Саме тому, за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка та голови райдержадміністрації Сергія Хрупи було заплановано та проведено заміну вікон в Краснопільській ЦРЛ. В минулому році це було зроблено повністю по поліклінічному відділенню та на першому поверсі стаціонарного. В цьому – виділено більше 300 тис. грн.. з районного бюджету та 100 тис. грн.. з обласного на заміну решти вікон цього відділення.

За них придбано та встановлено більше 40 якісних енергозберігаючих вікон на другому поверсі стаціонару: у хірургічному, гінекологічному відділеннях, частково – у неврологічному відділеннях. Операційний блок, рентгенкабінет, пологовий зал, душові та вбиральні – теплі та сухі. Наразі робота ще триває. За словами головного лікаря планують закінчити вже за два тижні. Персонал лікарні та її пацієнти не натішаться, адже, врешті-решт, щезли протяги, від яких вони потерпали багато років поспіль. Та й прийдешню зиму в закладі очікують уже не з таким острахом, як раніше.

«Відновлення медичних закладів – одне із першочергових завдань. На ремонти таких старих будівель, в яких зараз находяться лікарні, потрібні величезні суми. Тому ми стараємось частинами, та все ж допомагати у відновленні приміщень, заміні вікон, дверей, комунікацій. Адже наші люди мають отримувати якісні медичні послуги, а лікарі – працювати у комфортних умовах» - зазначає голова районної ради В.О. Савоненко.


Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання