Проведено робочу нараду щодо автономізації Краснопільської центральної районної лікарні

Робочу нараду щодо автономізації Краснопільської центральної районної лікарні провів сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко за участю голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука та головного лікаря Краснопільської ЦРЛ Євгена Івахненка.

На початку В.О. Савоненко зазначив, що зміни у системі охорони здоров’я почалися і вони продовжаться. Майже кожен другий зміг вільно обрати свого лікаря. Це – абсолютно новий вибір лікаря, який подобається.

Медичні заклади вторинної ланки приєднаються до нової системи фінансування за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом». Після автономізації медичних установ, вони будуть підписувати договори з замовником медичних послуг для населення Національною службою здоров’я України.

На нараді обговорили проблемні питання, які можуть виникнути при створенні некомерційного комунального підприємства та переваги, які отримають ті, хто розпочне цей процес першими. За її результатами визначилися щодо додаткового вивчення досвіду створення подібних закладів для прийняття остаточного рішення.

«Медична реформа стосується кожного. Її мета – забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудувати систему охорони здоров’я так, щоб у її центрі був пацієнт»,- зазначив Віталій Савоненко.
Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання