Проведено робочу нараду з селищним та сільськими головами

Робочу нараду щодо створення комунальних закладів культури і бібліотечної справи та їх передачі до комунальної власності Краснопільської селищної ради, функціонування первинної медицини та надання соціальних послуг провів сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко за участі голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи, селищного та сільських голів району.

На початку наради Віталій Савоненко зазначив, що в умовах децентралізації необхідно максимально зберегти існуючу мережу закладів культури та бібліотечної справи та спільно виробити механізм її утримання.

Начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Анжела Назаренко запропонувала створити комунальні заклади на базі районного палацу культури, музичної школи та централізованої бібліотеки та передати їх до селищної ради. В той же час вона виступила з ініціативою перед сільськими головами спільно утримувати фахівців централізованої бібліотеки та методичного забезпечення діяльності сільських будинків культури та клубів.

Шляхом конструктивної дискусії сторони дійшли згоди щодо реорганізації закладів культури та бібліотечної мережі районного рівня та проведення детального розрахунку співфінансування закладів.

Також присутні обговорили питання утримання закладів первинної медицини та працівників територіального центру.

«Першочерговим завданням влади сьогодні є мобілізація всіх наявних ресурсів для стабільного функціонування закладів соціальної сфери при збереженні якості послуг, що ними надаються, в умовах децентралізаційних процесів»,- зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.
Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання