Відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Перед концертною програмою всі бажаючі мали змогу отримати консультацію спеціалістів служб, які опікуються проблемами даної категорії людей.

З привітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко та Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

«Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього,» - зазначив Іван Гавенко

За активну життєву позицію групі представників цієї категорії населення було вручено грамоти голови районної державної адміністрації, районної ради та селищного голови.

Голова Краснопільського районного товариства інвалідів Микола Попов в своєму виступі підкреслив, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Що для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчути себе рівними серед рівних.

Вихованці центру дитячої та юнацької творчості подарували глядачам святкову концертну програму.

Календар

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання