В Краснопільському психоневрологічному інтернаті відбулись заходи з нагоди Дня людей з інвалідністю

У межах відзначення міжнародного Дня інвалідів учора, 3 грудня, в Краснопільському психоневрологічному інтернаті (с.Таратутине), в якому зараз перебуває 94 підопічних, відбулись заходи з нагоди відзначення Дня людей з інвалідністю за участі голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка.

Районний голова разом з директором інтернату оглянути приміщення закладу, обговорили стан його функціонування, проблемні питання та спільні шляхи їх вирішення. Віталій Олексійович також мав змогу поспілкуватись з персоналом інтернату подякувати їм за хорошу, самовіддану роботу. Адже Краснопільський психоневрологічний інтернат – це установа соціально-медичного плану, яка призначена для того, щоб люди, які на сьогоднішній день не можуть обходитися без сторонньої допомоги, могли отримати гідне життя, проживання, харчування, медичний догляд і відчували себе повноцінними людьми.

«Ми повинні замислитися над непростою долею цих людей і дбати та пам’ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року. Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму та віри у світле майбутнє. Дякую усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від усього серця зичу міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших, справах», – зазначив В.О. Савоненко.


Календар

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання