Відбулася тридцять третя сесія районної ради

12 грудня відбулося пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Савоненко.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор газети “Перемога”.

Передувало сесії засідання президії, на якому детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначив подяками окремих депутатів.

Також депутати заслухали інформацію керівника Охтирської місцевої прокуратури Юлії Слабунової про стан законності, охорони громадського порядку та результати діяльності правоохоронних органів на території Краснопільського району.

Депутати проголосували за внесення змін до районної цільової програми розвитку цивільного захисту, програми профілактики сказу в Краснопільському районі на 2018-2020 роки, районної програми щодо запобігання поширення збудника африканської чуми свиней на території району, комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки та районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Начальник Краснопільського відділу поліції Віталій Гордієнко доповів про стан боротьби зі злочинністю на території району у поточному році.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Шаповал проінформував присутніх про внесення змін до районного бюджету Краснопільського району на 2018 рік.

На пленарному засіданні було заслухано звіти головного лікаря Краснопільської ЦРЛ Євгена Івахненка, директора районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тараса Шевченка та головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентини Масалітіної.

Депутати також прийняли рішення про створення комунальних закладів районної ради: «Краснопільський районний Палац культури», «Краснопільська районна публічна бібліотека», «Краснопільська музична школа».

Вже традиційно на пленарному засіданні районні обранці розглянули блок майнових та земельних питань.

«В наступному році розпочнеться медична реформа вторинного рівня, але в будь-якому випадку центральна районна лікарня буде функціонувати»,- зазначив по завершенню пленарного засідання Віталій Савоненко та подякував депутатам за плідну працю.

 

  


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання