Актуальні питання розвитку інклюзивної освіти в Краснопільському районі

Сьогодні за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка проведена розширена нарада за участю першого заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації, секретаря Краснопільської селищної ради, сільських голів та директора інклюзивно-ресурсного центру селищної ради з метою вирішення питання про укладення договору про співпрацю між зацікавленими сторонами.

Як відомо, з 1 листопада 2018 року розпочала повноцінно функціонувати комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради. Заклад було створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Директор інклюзивно-ресурсного центру Людмила Петрова зазначила, що матеріально-технічна база центру відповідає сучасним вимогам, облаштовано два кабінети, які оснащено меблями, дидактичним матеріалом, комп’ютерним обладнанням. На даний час у закладі працює директор та два педагогічні працівники центру: логопед та практичний психолог.

Особливу увагу учасники наради зосередили на питанні надання Інклюзивно–ресурсним центром послуг не тільки тим дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в освітніх закладах Краснопільської селищної ради, а й в тих освітніх закладах, які залишилися в районі, обговорили перспективи співфінансування центру з урахування відповідного пропорційного співвідношення, порядок укладення договорів про співробітництво між територіальними громадами.

За результатами обговорених питань присутні дійшли згоди про підписання договорів про співробітництво між комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради та сільськими радами в найкоротші терміни.

“Рівний доступ до якісних освітніх послуг дітей з особливими освітніми потребами є одним із завдань місцевих органів влади. Тому, об’єднання зусиль є важливим кроком у створенні сучасної європейської системи надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами”, - зазначив Віталій Савоненко.


Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання